Žákovská samospráva

Aktuality ze školního senátu

Projekt PSOS – Pes SOS

Druhé setkání Žákovského senátu

• Druhé setkání 5.10.2016  proběhlo pro velký počet senátorů v učebně zeměpisu. Hlavním programem byla příprava jablkobraní a plánování naší účasti na projektu dobrodruzi.

První setkání senátu ve školním roce 2016/17

• První setkání žákovského senátu se konalo 14.9. ve školním klubu.
  • Zástupci tříd se navzájem seznámili.
  • Zkušení senátoři přestavili své úspěchy z loňského školního roku a spolu s novými kolegy vytyčili cíle senátu na letošní školní rok.
  • Hlavním bodem programu byla volba vedení senátu a rozdělení funkcí(více sekce náš tým).
  • Prvním společným úkolem je příprava jablkobraní.

Archivace aktualit

• Aktuality starší jak jeden rok naleznete na odkazu o řádek níže

Archiv aktualit zde!

8.C    Eliška Kudělková, Kateřina Pelikánová

9.A    Denisa Jirsíková, Eliška Rochlová

9.B    Jiří Šmejkal, Patrik Jareš

Proč chci být senátorem/senátorkou Žákovského senátu?

• Přihlásila jsem se  do  senátu,  protože jsem byla zvědavá, co se tam dělá.  Baví mě to proto, že  se dozvíme spoustu důležitých věcí.  A pak to říkáme před celou třídou. Baví mě psát, baví mě prostě všechno. Jsem ráda, že mě vybrali (Karolína Tejnecká 3.A)
  • Já chci být členem žákovského senátu, protože jsem na téhle škole nový. Tak jsem chtěl vyzkoušet, jak to tu probíhá a něco se naučit. (Dominik Novotný 6.B)
  • Senátorkou jsem se stala, protože mě to v senátu baví. Už tam chodím třetím rokem. První a druhý rok jsem byla zapisovatelka a moc mě to bavilo. Ale bohužel jsem neměla čas psát zápis  nebo jsem na to zapomněla. Řekla jsem si, že to přenechám jinému dítěti a já budu dělat jinou funkci. Taky jsem do senátu šla kvůli tomu, že mě baví organizovat akce, řešit různé věci a tak. Ten to rok chodím předávat informace 1. C. Senát mě baví a nejspíš budu chodit i příští rok.     (Kristýna Laštovková 7.B)
  • Již několikrát jsem byla do senátu zvolena, ale z dopravních důvodů jsem odmítla. Přistupuji k úkolům zodpovědně. Nebojím se říct svůj názor. Dokážu předat informace nezkreslené. Věřím, že moje práce bude přínosná pro senát i mé spolužáky. (Klára Novotná 6.A)