Vážení rodiče, strávníci,

v rámci zkvalitňování služeb jídelny Vám nabízíme novou službu – mobilní aplikace Strava.cz pro Android.

Mobilní aplikace strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz.

• Číslo zařízení je 25 13 je potřeba zadat své uživatelské jméno a heslo
  • Změna jídelního lístku vyhrazena. Jídelní lístek se otevře v novém okně

Jídelní lístek zde

Ostatní

• Za zaměstnance: Ivana Hejdová, Lucie Kuklová, Alena Müllerová, Vlasta Skřivánková, Jiřina Dvořáková, Michal Pešta
  • Za žáky (senát): Michal Přerovský, Lukáš Pištěk
I.     7 – 10 let   23,- Kč
II.   11 – 14 let   25,- Kč
III.   15 a více let   27,- Kč

Upozornění

Od 1. 9. 2015 jídelna, z důvodu naplnění kapacity, nevaří pro cizí strávníky. Přihlášení cizí strávníci budou v systému zablokováni a po uhrazení stravného, vyřazeni z evidence.

Čipový systém

Čip si musí zakoupit každý strávník.
  • Cena čipu: 115,- korun
  • Čip při zakončení docházky může strávník vrátit. Částka mu bude vrácena v případě, že čip nebude poškozen. Pokud strávník čip ztratí, ztrátu neprodleně ohlásí a zakoupí si nový čip.

Bezhotovostní platby

• noví strávníci po zakoupení čipu dostanou číslo účtu a variabilní symbol ke zřízení inkasního příkazu ve své bance.
  • aktuální číslo účtu pro platbu za obědy: 279 963 604/0300

Hotovostní platba

• Při zakoupení čipu musí strávník složit hotovost na následující měsíc. Částku za obědy je potřeba zaplatit do 25. předcházejícího měsíce. Pokud bude na kontě strávníka nulová částka, objednávací systém neumožní strávníkovi objednat a následně vydat oběd.
  • Přihlášení strávníci z předcházejícího období si zakoupí čip a v případě zájmu zaktivují přístup k internetové komunikaci.
  • Při zakoupení čipu strávník nahlásí zájem o dálkový přístup.
  • Následně na stránkách www.strava.cz zadá číslo zařízení 25 13 a své uživatelské jméno a heslo.
  • Změny při objednávání, přihlašování, odhlašování musí být nahlášeny nejpozději do 14:00 hodin předešlého dne (pracovního dne před požadovanou změnou) . A to buď na objednávacím terminálu ve škole nebo elektronicky přes internet. Odhlášení je možné i telefonicky nebo emailem na jidelna@zsjilove.cz.
  • Při neplánované nepřítomnosti bude první den oběd vydán do jídlonosiče, na další dny je nutné si obědy odhlásit, jinak bude počítán oběd za plnou cenu.
  • Výběr bude postupně realizován v průběhu prvního čtvrtletí tohoto školního roku