druzina_nadpis-1

Školní družina zabezpečuje dětem odpočinek, relaxaci, zajímavé využití volného času. Je určena žákům nižších ročníků I.stupně.

Provozní doba školní družiny

Pedagogické obsazení a kontakty

Vyzvedávání dětí ze všech oddělení ŠD

• Vyzvedávání dětí do 16:00 prostřednictvím recepce u hlavního vchodu ZŠ
  • Vyzvedávání dětí po 16:00 v prostorách školního klubu (budova 2. stupně – vchod od transformátoru).

V době od 13:30 do 15:00 – hlavní činnost ŠD – děti nelze vyzvedávat!

Pravidla pro přijímání žáků

• Do školní družiny budou přijímány žáci 1.- 4. tříd dle kritérií stanovených ředitelkou školy.
  • Do školní družiny budou žáci přijímáni pouze na základě řádně vyplněné a podepsané přihlášky. Veškeré změny týkající se dítěte (např. zdravotní stav, změna telefonního čísla rodičů, odchody…) aktualizujte písemnou formou. Na změny použijte formuláře, které jsou k dispozici u vychovatelek školní družiny nebo na stránkách školní družiny.

Poplatek za školní družinu

• Je 250,- Kč za měsíc. Platí se za období září až prosinec 2017 tj. 1000 Kč a leden až červen 2018 tj. 1500 Kč nebo za celý školní rok tj. 2500 Kč.
  • Platbu za školní družinu zasílejte na účet č. 197737152/0300 – do zprávy pro příjemce uveďte ŠD a jméno žáka. Platbu za I. pololetí je nutné provést do konce září a za II. pololetí do konce ledna.

Vedoucí školní družiny

2. oddělení